[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/przedstawienia_teatralne_2013_2014/relacje/Opowiesc_wigilijna is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/Perypetie_cukierkowego_zarloka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/relacja.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder dobryadres/Przygody_Niebieskiego_Smoka is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Utworzono: niedziela, 15. grudzień 2013 12:55

{gallery}dobryadres/przedstawienia_teatralne_2013_2014/relacje/Opowiesc_wigilijna{/gallery}

Utworzono: poniedziałek, 25. listopad 2013 11:39

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat wraz z rodzicami na kolejny poranek teatralny organizowany Pod Dobrym Adresem (siedziba Fundacji Miasto-Ogród Książenice, I piętro). Bilety w cenie 5 zł od dziecka (opiekun wchodzi za darmo) do nabycia w Przedszkolu Wielki Mały Świat (Al. Marylskiego 7) od poniedziałku 25.11 do piątku 13.12 w godzinach 10:00-18:00. Ilość miejsc ograniczona!

Utworzono: niedziela, 17. listopad 2013 21:22

{gallery}dobryadres/Perypetie_cukierkowego_zarloka{/gallery}

Utworzono: wtorek, 05. listopad 2013 21:28

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 3-8 lat wraz z rodzicami na kolejny poranek teatralny organizowany Pod Dobrym Adresem (siedziba Fundacji Miasto-Ogród Książenice, I piętro). Bilety w cenie 5 zł od dziecka (opiekun wchodzi za darmo) do nabycia w Przedszkolu Wielki Mały Świat (Al. Marylskiego 7) od środy 06.11 do piątku 15.11 w godzinach 10:00-18:00. Ilość miejsc ograniczona!

Utworzono: niedziela, 27. październik 2013 20:54

{gallery}dobryadres/relacja.jpg{/gallery}