×

Błąd

[sigplus] Critical error: Image gallery folder piknik2014/relacja is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder piknik2014/konkursy/Eko_kapelusznik is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Utworzono: poniedziałek, 26. maj 2014 20:27

[sigplus] Critical error: Image gallery folder piknik2014/relacja is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Jeśli chcecie wiedzieć, jak to robimy – przeczytajcie nasz sekretny przepis na udany Piknik Ekologiczny:)

{gallery}piknik2014/relacja{/gallery}

Utworzono: poniedziałek, 28. kwiecień 2014 16:10

Drodzy Piknikowicze!

Czy ogarnął Was już twórczy szał? Mamy nadzieję, że tak! Zasady naszych konkursów znacie, ale zapewne głowicie się, jakie też atrakcyjne nagrody na Was czekają. Postanowiliśmy nie trzymać Was dłużej w niepewności. Zwycięzcy poszczególnych wyzwań otrzymają:

· niezwykły puchar, który wręczy osobiście burmistrz Grodziska Mazowieckiego, pan Grzegorz Benedykciński (Eko-kapelusznik);

· cudowną pastelę znanej i cenionej na całym świecie artystki, pani Anny Mielczarek-Kulak, która w tym roku otrzymała honorowe wyróżnienie Mecenas Kultury 2014 r. (Tulip(e)any);

· rower miejski Elops 100 LTD B’Twin (Zmieniaj nawyki – nie klimat!);

· aparat cyfrowy Nikon Coolpix L330 (W Książenicach wstaje dzień…);

· tablet Asus MeMO Pad HD 7 (Ze starego coś nowego).

Brzmi kusząco? Bez wątpienia! Nie traćcie więc czasu, gdyż na prace czekamy do 9 maja. Przyłączcie się do wspólnej zabawy – warto!

Utworzono: czwartek, 24. kwiecień 2014 15:54

[sigplus] Critical error: Image gallery folder piknik2014/konkursy/Eko_kapelusznik is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Zróbcie EKOLOGICZY KAPELUSZ i prześlijcie nam swoją fotografię – w kapeluszu oczywiście:)

Zadaniem uczestników jest przygotowanie z użyciem surowców wtórnych oryginalnego, estetycznego nakrycia głowy, a następnie sfotografowanie się z nim. Zdjęcia należy przesyłać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w siedzibie Fundacji przy Al. Marylskiego 7 do 9 maja 2014 r. Do fotografii należy dołączyć informację z imieniem i nazwiskiem autora oraz telefonem/e-mailem kontaktowym. Konkurs skierowany jest do wszystkich, bez względu na wiek. Wręczenie nagród nastąpi 17 maja 2014 r. podczas Pikniku Ekologicznego. Zwycięzca odbierze z rąk burmistrza, pana Grzegorza Benedykcińskiego, wyjątkowy puchar.

Uwaga! Warunkiem odebrania nagrody jest obecność na Pikniku w przygotowanym przez siebie eko-kapeluszu!

Przypominamy, że wciąż czekamy na prace w pozostałych konkursach:

· Zmieniaj nawyki – nie klimat!

· W Książenicach wstaje dzień…

· Ze starego coś nowego

Szczegóły na stronie www.piknikksiazenice.pl

{gallery}piknik2014/konkursy/Eko_kapelusznik{/gallery}

Utworzono: poniedziałek, 07. kwiecień 2014 12:58

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na IV edycję Pikniku Ekologicznego, która odbędzie się 17 maja w Książenicach. Jak zwykle bawimy się w godzinach 10.00-16.00. W tym roku hasło Pikniku brzmi „Zmieniaj nawyki – nie klimat!”. Podczas imprezy czeka na Państwa moc atrakcji. Oczywiście, tradycyjnie już, będzie można wymienić makulaturę, baterie i elektroodpady na sadzonki roślin. Zapraszamy do odwiedzania strony Pikniku www.piknikksiazenice.pl oraz udziału w konkursach:

Zmieniaj nawyki – nie klimat!

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować komiks ilustrujący hasło tegorocznych obchodów Dnia Ziemi, tzn. „Zmieniaj nawyki – nie klimat!” Komiks powinien mieścić się na jednej stronie brystolu w formacie A0, a na odwrocie zawierać metryczkę wykonaną na kartoniku w formacie 9 x 13 cm, przymocowanym w sposób trwały z danymi: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, telefon/e-mail kontaktowy. Prace należy złożyć do dnia 9 maja 2014 roku, w siedzibie Fundacji przy Al. Marylskiego 7. Wręczenie nagród nastąpi 17 maja 2014 r. podczas Pikniku Ekologicznego. Uczestnicy konkursu muszą mieć ukończone 16 lat.

W Książenicach wstaje dzień…

Konkurs polega na przygotowaniu fotoreportażu przyrodniczego – cyklu składającego się z trzech zdjęć inspirowanych przyrodą Książenic. Do zdjęć należy dołączyć krótki opis fotografowanych miejsc. Praca konkursowa powinna być w pełni przygotowana do zaprezentowania na wystawie podczas Pikniku, tzn. zgłaszane na konkurs zdjęcia o wymiarze 15 x 21 cm należy nakleić na brystol w formacie A1, na odwrocie którego znajdzie się metryczka wykonana na kartoniku w formacie 9 x 13 cm przymocowanym w sposób trwały z danymi: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, telefon/e-mail kontaktowy. Prace należy złożyć do dnia 9 maja 2014 roku, w siedzibie Fundacji przy Al. Marylskiego 7. Wręczenie nagród nastąpi 17 maja 2014 r. podczas Pikniku Ekologicznego. Konkurs skierowany jest do wszystkich, bez względy na wiek i doświadczenie fotograficzne.

Ze starego coś nowego

Zadaniem uczestników jest skonstruowanie czegoś z niczego – tchnięcie nowego życia w coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie zbędne. Należy wykonać z surowców wtórnych nowy, użyteczny, estetyczny przedmiot. Do każdej pracy konkursowej prosimy dołączyć krótką rymowankę zachęcającą do wykorzystywania surowców wtórnych oraz metryczkę wykonaną na kartoniku w formacie 9 x 13 cm przymocowanym w sposób trwały na odwrocie pracy z danymi: tytuł pracy, imię i nazwisko autorów, telefon/e-mail kontaktowy. Prace należy złożyć do dnia 9 maja 2014 roku, w siedzibie Fundacji przy Al. Marylskiego 7. Wręczenie nagród nastąpi 17 maja 2014 r. podczas Pikniku Ekologicznego. Konkurs skierowany jest do całych rodzin.

Zapraszamy wystawców!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby stworzyć swoje stanowisko podczas Pikniku Ekologicznego w Książenicach 17 maja 2014 roku. Szczególnie liczymy na osoby, które zajmują się rękodziełem, wytwarzaniem produktów ekologicznych, sprzedażą roślin. Za utworzenie stoiska odpowiada wystawca, udział w Pikniku jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz zapoznanie się i akceptacja regulaminu Pikniku, które można otrzymać, wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2014 roku.