[sigplus] Critical error: Image gallery folder wakacje/zumba is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Zumbatomic dla dzieci

Utworzono: piątek, 07. wrzesień 2012 16:30

W dniu 27.08 rozpoczęły się zajęcia zumby dla dzieci. Podczas tygodniowych warsztatów dzieci opanowały kilka podstawowych kroków, które później znalazły odzwierciedlenie w choreografiach. Muzyka do jakiej tańczyły, zawierała elementy języka angielskiego, które głośno trzeba było wymawiać.
Pierwszego dnia warsztatów maluchy od razu poczuły się w swoim żywiole. Zanim rozpoczęły się zajęcia - część dzieci z radości biegała po sali. Z każdym dniem nauka przychodziła coraz łatwiej.
Poprzez zabawy ruchowe ćwiczyliśmy zarówno refleks jak i koordynację ruchową. Cykl tygodniowych warsztatów zakończył się pokazem dla rodziców i pięknym wspólnym zdjęciem.

{gallery}wakacje/zumba{/gallery}