[sigplus] Critical error: Image gallery folder wakacje/olimpiada is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

Mini olimpiada czyli eksplozja pozytywnej energii!

Utworzono: niedziela, 19. sierpień 2012 16:32

Mini olimpiada czyli eksplozja pozytywnej energii!

Planując to wydarzenie kilka miesięcy temu nazwałyśmy je MINI OLIMPIADĄ, lecz dziś bardziej pasuje Eksplozja Pozytywnej Energii.

Spotkaliśmy się o 17.00 na naszym „boisku” przed Klubem Pod Dobrym Adresem zaopatrzeni w piłki, gumy do skakania, hoola hop i skakanki. Dorośli chcieli zaproponować pierwszą dyscyplinę, ale okazało się że dzieci już skaczą w dal, a młodzież ma mecz piłkarski! Pogodziliśmy się więc z tym że będziemy wykazywać się za chwilę i daliśmy szansę by dzieci przypomniały nam co to znaczy dobra zabawa. I nawet nie miało  znaczenia to,  że Iga ma dopiero 4 miesiące a Maciek już 11 lat.

Na początku w różny możliwy sposób  ścigały się tylko dzieci, ale później pozwoliły na to i nam dorosłym. Nad placem unosiła się pozytywna energia przy akompaniamencie salw  śmiechu i fajerwerkach okrzyków. To wszystko plus otwartość  uczestników przyciągnęła nawet kilku spacerowiczów, którzy nie mieli pojęcia o wydarzeniu.

Ponieważ byli sami wygrani, musiała być też nagroda! Wszyscy zgodnie przenieśliśmy się nieopodal do Obozowiska Praludków,  gdzie w nagrodę przy ognisku piekliśmy kiełbaski,  a Pani Małgosia grając na gitarze zabrała nas w muzyczną podróż po świecie!

Dziękujemy Wam wszystkim – tym z bliska i tym z Grodziska Mazowieckiego też!

Już dziś zapraszamy 15 września 2012 r. na kolejne wydarzenie z ogniskiem w tle!

Koordynatorki projektu Wakacje w Książenicach
Joanna Matusak, Iwona Rok, Magda Szachowska